Duszpasterze:

  • ks. Bronisław Jakubiszyn - proboszcz    
  • ks. Bernard Wróbel - wikariusz    


Poprzedni księża:

  • ks. Jan Szymała - proboszcz wojskowy (1926 - 1939)
  • ks. Tadeusz Jaskółka - rektor (1962 - 1965)
  • ks. Rudolf Kiera - rektor (1965 - 1970)
  • ks. Franciszek Miś - rektor (1970 - 1981)
  • ks. Leonard Pająk - proboszcz (1982-07-01 - 2006-01-15)
  • ks. Konrad Krzyż - wikariusz (1994-08-27 - 2000-08-15)
  • ks. Marek Olekszyk - wikariusz (2000-08-16 - 2007-08-31)
  • ks. Rafał Przybyła - wikariusz (2007-09-01 - 2010-08-31)
  • ks. Dariusz Wachowski - wikariusz (2010-09-01 - 2015-08-31)


Inni księża (Ojcowie):

  • O. Florian Smolnik OFM - inny ksiądz (1989-11-07 - 1996-03-28)
  • O. Sylwester Haśnik OFM - inny ksiądz (1996-05-09 - 1996-08-21)
  • O. Sylwester Haśnik OFM - inny ksiądz (2000-09-01 - 2001-09-28)
  • O. Rufin Juraszek OFM - inny ksiądz (2001-09-28 - 2005-09-01, 2011-08-01 - do nadal)
  • O. Sylwester Haśnik OFM - inny ksiądz (2002-02-04 - 2004-08-31)
  • O. Dobrosław Mężyk OFM - inny ksiądz (2005 - 2007-08-31)
  • O. Bonifacy Knapik - OFM - inny ksiądz (... - do nadal)


Księża pochodzący z parafii:

  • O. Antoni Mendrela OMI – 1965
  • Ks. Stefan Kukuła SVD – 1976
  • O. Franciszek Bok OMI – 1992
  • Ks. Sebastian Bensz –2014
  • Ks. Marcin Królik - 2004