Dzień Godzina Ulice
wtorek, 27.12.2022 14:00 1. Droniowicka (parzyste) od 8 do 78a
2. Droniowicka (nieparzyste) od 7 do 85
środa, 28.12.2022 14:00 1. Biała Kolonia (nieparzyste) od 59 do 79, parzyste od 42 do 64a
2. Biała Kolonia (nieparzyste) od 23a do 57, parzyste od 24 do 40
czwartek, 29.12.2022 14:00 1. Wschodnia (od początku), Jaskółcza (od początku)
2. Biała Kolonia od 1 do 23c (obie strony), Karolinki, Miodowa, Gruntowa
piątek, 30.12.2022 14:00 1. Biała Cegielnia (od początku), Dolna
2. Armii Krajowej od 70 do 126 i od 85 do 143 (obie strony)
poniedziałek, 2.01.2023 15:30 1. Stara Kolonia od 41 do 2E
2. Armii Krajowej 159, 140, Wierzbowa, Stara Kolonia od 69 do 43, Biała Kolonia od 177 do 87
wtorek, 3.01.2023 15:30 1. Szeroka od 1 do 33
2. Żytnia, Szeroka od 36 do 68
środa, 4.01.2023 15:30 1. Sadowa (od końca)
2. Goplany (od końca), Stawowa od 8
czwartek, 5.01.2023 15:30 1. Piaskowa od 2 do 49
2. Piaskowa od 51 do 74
niedziela, 8.01.2023 14:00 1. Droniowicka (parzyste) od 86 do 110, Piaskowa od końca do 75
2. Krzyżowskiej (od początku), Karpego (od końca)
poniedziałek, 9.01.2023 15:30 1. Droniowiczki od 9 do 30, Łopian
2. Południowa (od końca), Droniowiczki od 40 do 31
wtorek, 10.01.2023 15:30 1. Marzanny (od początku), Syreny, Żabia (od końca)
2. Droniowicka (nieparzyste) od 97 do 89, Rusałki (od początku)
środa, 11.01.2023 15:30 1. Żurawia, Świtezianki (od początku)
2. Żwirki i Wigury od 5 do 36
czwartek, 12.01.2023 15:30 1. Armii Krajowej (parzyste) od 4 do 66
2. Armii Krajowej (nieparzyste) od 5 do 81
piątek, 13.01.2023 15:30 1. Gołębia (od końca), Szczygłów, Skowronków
2. Drozdów (od końca), Gwarka
sobota, 14.01.2023 10:00 1. Czarnoleska (od końca), Droniowiczki 60, 54, 55, 69
2. Kopce od 24 do 2, Powstańców Śląskich 102
niedziela, 15.01.2023 14:00 1. Słowicza od 16 do 48
2. Okólna (od początku), Słowicza od 1 do 15
poniedziałek, 16.01.2023 15:30 1. Pokoju od 2 do 42
2. Nowa od 2 do 13, Pokoju od 46A do 84
wtorek, 17.01.2023 15:30 1. Powstańców Śląskich 46a, 46
2. Powstańców Śląskich 48, 48a, 50, 52
środa, 18.01.2023 15:30 1. Stalmacha (nieparzyste) od 47c,d,e do 91
2. Stalmacha (nieparzyste) od 1 do 45
czwartek, 19.01.2023 15:30 1. Stalmacha 90, 101, Myśliwska, Łowiecka, Leśna
2. Stalmacha (parzyste) od 12 do 64
piątek, 20.01.2023 15:30 1. Korfantego od 12A do 42 i od 1 do 17
2. Plac Sienkiewicza 2, Powstańców Śląskich od 1 do 18, Kandory, Szaforza, Korfantego od 2 do 10A
sobota, 21.01.2023 10:00 1. Sądowa, Sokoła od 1 do 8, Szkolna, Strażacka, Krótka
2. Sokoła od 19 do końca
niedziela, 22.01.2023 14:00 1. Plac Kościuszki, Plebiscytowa (od początku)
2. Kolęda dodatkowa