Parafianka z Bobrownik 2017-01-14

Jestem mile zaskoczona pracami rekonstrukcji organów piszczałkowych w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Lublińcu, które nadzorował ku zadowoleniu parafian ks. proboszcz.

Nigdy nie narzeka na brak finansów ,  parafianie dają , bo Mu zaufali

Będąc na Mszy Św. można w skupieniu się pomodlić, a nie dmuchać w ręce z zimna.

Księże Proboszczu gratuluję.

W naszym zabytkowym kościółku  p.w. Św. Wawrzyńca też nas czeka rekonstrukcja organów i odnowienie malowania na ścianach. I nie sądzę , aby nasz proboszcz podjął się takiego wyzwania.

Powstałe Stowarzyszenie Ochrony Zabytkowego Kościoła indywidualnie para się z wieloma problemami.

	
	
aGomulin 2014-01-24
Szczęść Boże. Bardzo ładnie wykonana strona www. Zapraszam także na stronę mojej parafii http:­//­www.­parafiagomulin.­pl
Maria 2012-02-03
Dopiero co podziwiałam zapał naszego Proboszcza,jego zaangażowanie,to co robi robi z sercem dla nas parafian,a tu przychodzą TACY i Go NOKAUTUJĄ!!!.Myślę że mimo tego będzie dobrej myśli tak jak my i będzie dalej dążył do raz obranego celu,a ci co to zrobili MOŻE oddadzą co zabrali?Informacja o włamaniu zelektryzowała wszystkich,nawet tych z po za Lublińca.Życzę naszemu Proboszczowi siły,nie tylko tej fizycznej ale i duchowej do dalszej pracy i pogody ducha mimo takich przykrych doznań jakich odczuł będąc na tej Parafii w ciągu 5 lat.
Maria 2011-12-20
WESOŁYCH ŚWIĄT Z Okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Posyłam od serca płynące życzenia: Leci do Was Aniołek mały ma w kieszoneczce opłatek biały i na Waszym stole go położy i ode mnie życzenia Wam złoży. Bożonarodzeniowe święta, od młodych lat się pamięta. Choinka ładnie przystrojona, dziecinka nowo narodzona. Stół Wigilijny przystrojony, dwanaście potraw postawionych. Gwiazdka,modlitwa,życzenia, składają wszystkie pokolenia. Chciałam i ja je złożyć; Moc darów Bożych, Świątecznego nastroju, Błogiego spokoju, Życia miłego i dostatniego, Rączką Dzieciątka Błogosławionego Niech Boskie Dziecię, co pokój przynosi Łask wiele u Ojca dla Was uprosi. Niech serca radosne Gloria! śpiewają, Niech Aniołowie nad Wami fruwają. Niech błogosławi Wam Boże Dziecię I pokój nastanie na całym świecie. Niech biały opłatek w Wigilię łamany Połączy nas wszystkich znanych i nieznanych.
Marek 2011-05-31
Wiem, że ta strona powstała w zupełnie innym celu … . Przepraszam, że to piszę, ale chwytam się już każdej, nawet najbardziej nieprawdopodobnej deski ratunku. Jestem w tragicznej sytuacji finansowej, długi mnie zżerają i dosłownie nie mam już za co utrzymać rodziny. Najbardziej przeraża mnie myśl o przyszłości dzieci ( 8, 11 i 13 lat ). Nie będę tutaj opisywał jak do tego doszło, bo jest to długa i skomplikowana historia. Szukam kogoś, kto byłby mi w stanie pomóc. Nie chodzi mi o darowiznę, ale o pożyczkę – niestety na dłuższy okres czasu. Gdyby ktoś zechciał się ze mną skontaktować, opiszę dokładnie wszystko, przedstawię dokumenty … nawet zastawię niewykończony jeszcze dom – jedyne, co posiadam. Nie jestem oszustem ani naciągaczem. Niestety bez pomocy nie wstanę już na nogi. Jest to dla mnie przerażająca rzeczywistość. Błagam – jeżeli ktoś ma możliwość mi pomóc, niech się do mnie odezwie. Jest to bodaj już ostatnia nadzieja. Jeszcze raz przepraszam za ten wpis … . Mój adres e-mail: marcomon1203@wp.pl
Piotr 2011-05-04
Szczesc Boze,bylem w tym kosciele ministrantem 10lat sluzylem przy ks.Pajaku az do wyjazdu za granice bardzo duzo sie zmienilo w kosciele musze powiedziec ze kosciol jest nie dopoznania.
Renata Miller z parafii św.Józefa z Piekar Śl/Józefka 2011-04-21
Wielki Czwartek to wspomnienie ustanowienia Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa.Jest to więc święto wszystkich kapłanów.Jest to dzień,w którym bardziej niż każdego innego dnia w roku mamy okazję uświadomić sobie,jak wiele kapłanom zawdzięczamy. Drogi Księże Proboszczu w dniu Twojego święta: Życzę Księdzu, aby zawsze pozostał wierny Chrystusowi.Niech On obdarza Księdza tymi łaskami,których potrzebuje,by jeszcze pełniej realizować kapłańskie powołanie. Życzę zdrowia,radości,życzliwych ludzi na swej drodze,a także realizacji osobistych pragnień.A przede wszystkim życzę,aby Ksiądz był wzorem Chrystusa był Dobrym Pasterzem i osiągnął świętość!Szczęść Boże!
Klaudia:) 2011-02-12
Bardzo fajna strona gratulacje:)
Marta;) 2011-01-28
Bardzo podoba mi się strona internetowa...to był wyśmienity pomysł:)
Maria 2010-12-06
Kalendarz na 2011 rok,. to strzał w dziesiątkę.Teraz żaden wierny z naszej parafii nie zapomni o tym,w jakich godzinach są Msze święte,Święta ,uroczystości Parafialne i inne ważne informacje dotyczące życia Parafii.DZIĘKUJE za pomysł.